Τα δικά σας κουνέλια κάνουν Σάλτο στον αέρα!?!

Discussion in 'Κουνέλια ακατάλληλα για στιφάδο' started by Myriam, Apr 17, 2008.

1. Myriam

Myriam New Member

Από μικρή που ήταν, όταν έπαιρνε φόρα για να τρέξει σε διάδρομο συχνά έκανε ένα απίστευτο πήδημα στον αέρα, κάπως στριφογυριστό! Είναι πολύ αστείο να το βλέπεις, και διάβασα ότι το κάνουν όταν νιώθουν ευημερία και είναι πολυ χαρούμενα..Χαίρομαι αν είναι έτσι, σημαίνει οτι η δικιά μου περνάει πολύ καλα! ΛΟΛ..
    Έχετε παρατηρήσει εσείς τιποτα τετοιο; :p
  2. neli

neli New Member

Το δικό μου πάντως δεν το κάνει όταν τρέχει...Εκεί που στέκεται ξαφνικά πηδάει στον αέρα σαν να το χτυπάει ηλέκτρικό ρεύμα!Έχει όντως πολύ πλάκα!Δεν ξέρω αν το κάνει από ευημερία αλλά μακάρι να είναι από αυτό! :lol:
  3. lbp

lbp New Member

Χαχα και μένα το κάνει όταν περπατάει και έχει πολύ γέλιο!
  4. Blackie

Blackie New Member

hehe koita, auto p perigrafeis einai to Binky! Einai otan ta kounelakia kanoun les kai tous xtupise reuma! pidane kai kounane to kefalaki tous aristera deksia grigora! Tote einai pragmatika xaroumena!
    Episis otn ta deis apla n xoropidane i n kathontai k n kounane to kefalaki tous pali deksia aristera san nanai trellamena simainei pws einai happy mazi sou.
    Episis exoune k ena love dance, kai su deixnoun pws sagapane.. Auto einai otn gurnane gurw sou san skulakia hehe emena mu tokane suxna teleutaia..
    Se fasi tou styl sikwnesai kai perpatas sto dwmatio k to kounelaki mplekete sta podia sou kai an dokimaseis n katseis akiniti tote tha deis pws kanei kuklous gurw apta podia sou. hehe... upervolika xaritwmeno.

oriste ena site p tha se voithise gia n deis tin "glwssa twn kouneliwn":

http://language.rabbitspeak.com/rabbittalk.html

;)

Share This Page